Konsultacja psychologiczna – są to dwa, trzy spotkania służące poznaniu i zrozumieniu problematyki pacjenta oraz zaproponowaniu optymalnego sposobu leczenia. W czasie konsultacji ustalamy zasady pracy (kontrakt terapeutyczny).


Psychoterapia indywidualna – metoda przeznaczona dla osób, chcących rozwiązać problemy emocjonalne oraz powtarzające się trudności w relacji z najbliższymi. Jest doskonałym narzędziem do poznania siebie, oraz sposobu w jaki budujemy związki z ludźmi. Sesja trwa 50 min, odbywa się raz lub dwa razy w tygodniu, w zależności od ustaleń z kontraktu.


Interwencja kryzysowa – jest to krótkoterminowa forma pracy, polecana dla pacjentów zgłaszających się z dolegliwościami związanymi z nagłymi, czasami traumatycznymi doświadczeniami. Obejmuje kilkanaście sesji i jest skoncentrowana na zgłaszanej problematyce.


Konsultacja pary - forma pracy, która ma za zadanie odpowiedź na pytanie: dlaczego para kochających sie ludzi ma trudność w byciu razem w sposób satysfakcjonujący. Terapeuta może pomóc parze popatrzeć na problematykę związku z innej, niż ich własna perspektywy. Jest to krótkoterminowa forma pracy, naświetlająca problem w kilku - kilkunastu sesjach. Czas trwania jednej sesji 60 min.


Cennik:

  • Konsultacja psychologiczna – 90 zł.
  • Psychoterapia indywidualna, – 90 zł
  • Interwencja kryzysowa – 90 zł
  • Konsultacja pary - 120 zł


Gabinet Psychoterapii Julia Mroczkowska

01-402 Warszawa
Ciołka 12/327
tel: 518 18 15 92
mail: kontakt@gabinet-psychoterapii-warszawa.com
Wszystkie prawa zastrzeżone przez Gabinet Psychoterapii    Projekt i realizacja www.ComCity.pl 2011